30 aprill 2009

19 aprill 2009

Kallid Mõisapiigad!

Aitäh teile, et elasite kannatlikult üle pika ja raske prooviperioodi, et olite kõik olemas Rakveres ja andsite endast parima! Mul oli väga hea meel kuulda tunnustussõnu teie ilusa esinemise eest! Kohtumiseni 28. aprillil!
Ülle

23 detsember 2008

Valgeid jõule, mõnusaid pühi!

Kallid mõisapiigad! Saame kokku 27. detsembril kell 16.00 Lehtse Kultuurimaja jõulupeol. Vaatame, kuulame, tantsime ise ja peame rõõmsalt jõule! Ühe tantsu jaoks võta kaasa seelik, kollane fliis, müts, sall, kindad; teise jaoks võime ju ka fliisi ära võtta (all piigade särk), panna pähe päkapikumütsi ja segada "Pudrud-kapsad" valmis :). Ja veel: seekord pidime võtma kaasa väiksemad hunnikud süüa, pigem näksimist ja soolast.
Näeme siis 27. detsembril!
Ülle

02 november 2008